WYDARZENIA UPOWSZECHNIAJĄCE PROJEKT
EEVTT – Embracing European Values Through Tales
na poziomie regionalnym/krajowym

II KONGRES ROZWOJU SYSTEMU EDUKACJI

Dnia 18.09.2019 r. w Warszawie odbędzie się II Kongres Rozwoju Systemu Edukacji. Wydarzenie będzie dla naszej szkoły doskonałą okazją do promocji projektu EEVTT na poziomie krajowym.

PŁYTA CD – TRADITIONAL TALES

Już na początku września 2019 r. możemy pochwalić się jednym z głównych produktów naszego projektu „EEVTT”, którym jest płyta CD z sześcioma różnymi bajkami w języku angielskim, jak również w językach narodowych krajów partnerskich. Płyta będzie udostępniana innym organizacjom na poziomie regionalnym oraz krajowym.

FUNDACJA „GDY LICZY SIĘ CZAS”

Dnia 13.11.2019 r. uczniowie klasy 8B wysłali do fundacji „Gdy liczy się czas” listy adresowane do dziewczyn i chłopców, którzy znajdują się na oddziale onkologii, otrzymują chemioterapię lub naświetlenia i potrzebują, aby radość zagościła w ich sercach. Do życzeń zdrowia i pogodny ducha załączone zostały płyty pt. „TRADITIONAL TALES”, na których znajdują się bajki międzynawowe. Utwory zostały wybrane i nagrane przez młodzież naszej placówki oraz współpracujących z nami szkół na rzecz projektu „EEVTT – Embracing European Values Through Tales”. Mamy nadzieję, że bajki przeniosą chorych pacjentów do krainy marzeń, w których nie ma chorób i zaszczepią wiarę w szczęśliwy przebieg leczenia.

KONKURS SELFIE+

Poprzez dodanie zdjęć oraz opisów działań na platformie selfie+ nasza szkoła mogła pochwalić się swoimi dokonaniami, upowszechniać wyniki pracy nad projektem, a przede wszystkim pokazać potencjalnym przyszłym beneficjentom programów wspieranych przez Fundację, że warto korzystać z naszej oferty. Poprzez dołączenie do społeczności selfie+ zaprezentowaliśmy najciekawsze relacji z działań projektowych, doszło do wymiany doświadczeń i dobrych praktyk.

WEBINARIUM: MATRYCA LOGICZNA PROJEKTU – NARZĘDZIE, KTÓRE NIE DA CI ZAMPOMNIEĆ O ZAPLANOWANYCH DZIAŁANIACH PROJEKTOWYCH

Podczas webinaru pokazany został proces budowania matrycy logicznej na przykładzie konkretnego projektu, ukazane były efekty, jakie daje zastosowanie matrycy zarówno w planowaniu, jak i w zarządzaniu rezultatami pracy projektowej. Była to dla nas doskonała okazja do promowania przedsięwzięć realizowanych w ramach projektu „EEVTT”.