MODERN TALES

BAJKI REPREZENTUJĄCE KRAJE PARTNERSKIE

TEKSTY BAJEK W JĘZYKU ANGIELSKIM:

WEB TRAP
    MAKEDONKA FOR MACEDONIA
    ADDICTION CONQUERORS
    EUROPE, LAND OF NO BOUNDARIES
    TWINKLE, TWINKLE, LITTLE STELA
    EYES CAN’T SEE THE TRUTH

KSIĄŻKA ONLINE “MODERN TALES”

Produktem końcowym drugiego roku pracy nad projektem EEVTT – „Embracing European Values Throgh Tales” jest książka online „Modern Tales”. Czytelnik odnajdzie w niej sześć nowoczesnych bajek, ukazujących wybrane uniwersalne wartości, które należy pielęgnować w codziennym życiu. Utwory były pisane przez uczniów krajów partnerskich w języku angielskim, a następnie przetłumaczone na języki narodowe. Książka powstała przy użyciu programu Storyjumper. Całość prac była koordynowana przez Szkołę Podstawową nr 368 im. „Polskich Olimpijczyków” podczas pracy zdalnej przy użyciu platformy Microsoft Teams.

M O D E R N   T A L E S

Projekt okładki dla książki „Modern Tales”, jak również strony tytułowe poszczególnych bajek nowoczesnych wykonała uczennica naszej szkoły Nikola Misiorowska z klasy 7D.

Książka online pt. „Modern Tales” znajduje się pod adresem:

Życzymy przyjemnej lektury 🙂

Szczególne podziękowania za całokształt pracy nad powstaniem książki w programie Storyjumper kierowane są dla następujących uczniów:
Aleksandra Łysak, Nikola Misiorowska, Natalia Kępka, Matylda Fabisiewicz, Lena Baranowska, Wiktoria Konecka, Milena Grzelak, Piotr Sawicki, Zosia Stec